Boutique Hotel First City

+ 57

Etsi paras hotelli kaupungissa Haag päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Boutique Hotel First City samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen
15:00
Uloskirjautuminen viimeistään
11:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Ilmastointi
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola
Tupakointi kielletty
Televisio

Lisää tietoa hotellista Boutique Hotel First City

Boutique Hotel First City

Boutique Hotel First City Den Haag sijaitsee kohteessa Haagin keskusta ostosalueella ja lähellä lentokenttää. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Theater aan het Spui ja Mauritshuis (taidemuseo) listalleen, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Jachthaven Scheveningen ja Ayers Rock ovat hyviä kohteita. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Paard van Troje ja World Forum Convention Centre (tapahtumakeskus) tapahtumakalenteri. Täällä ollessasi kannattaa tutustua alueen tarjoamiin ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu vaellus-/pyöräilyreitit. Hotelli Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu tallelokero vastaanotossa, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja myyntiautomaatti. Boutique Hotel First City Den Haag tarjoaa 28 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja ilmainen sanomalehti. Huoneissa on oleskelualue. 35-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja tulostimet. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus3,7
Sijainti3,8
Palvelut3,7
Palvelut3,6

Sijainti

3,8

277 Spui, Haag, 2511 BR, Alankomaat|1,36 km paikasta Den Haag

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

11:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasängyt

2-vuotias tai nuorempi

10 € henkilöltä yötä kohden

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaismenu

Buffetti

Aamiaisen hinta

14 €/henkilö

Tärkeää tietoa hotellista
A surcharge of 10 EUR applies for arrivals after check-in hours. All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logo

Boutique Hotel First City: UKK

Kyllä, hotellissa Boutique Hotel First City on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Boutique Hotel First City 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 11:00 mennessä.
Ei, hotellissa Boutique Hotel First City ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
Boutique Hotel First City sijaitsee 1.4 kilometrin päässä kaupungin Haag keskustasta.
Boutique Hotel First City sijaitsee kaupungissa Haag (Alankomaat) 1.4 kilometrin päässä kaupungin Haag keskustasta.