Nightcap at Archer Hotel

+ 65

Etsi paras hotelli kaupungissa Nowra päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Nightcap at Archer Hotel samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen
14:00
Uloskirjautuminen viimeistään
10:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Uima-allas
Kylpylä
Ravintola

Lisää tietoa hotellista Nightcap at Archer Hotel

Nightcap at Archer Hotel

Nightcap at Archer Hotel sijaitsee kaupungin keskustassa. Nowra Golf Course on hyvä kohde, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja joihinkin alueen suosituimpiin nähtävyyksiin kuuluu Shoalhaven Zoo ja Illawarra Fly Treetop Walk. Jamberoo Action Park on vierailun arvoinen kohde. Täällä voit purjelautailla ja surffata / harrastaa bodyboardingia, tai kokeilla erilaisia ulkoilma-aktiviteetteja, joihin kuuluu muun muassa ekokiertomatkat ja vaellus-/pyöräilyreitit nearby. Motelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja joka sijaitsee kohteen Nowra Golf Course lähellä Tämän savuttoman motellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, kokouskeskus ja ulkotenniskenttä. Nightcap at Archer Hotel tarjoaa 52 huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on ilmainen pullovesi ja silitysrauta/-lauta. Huoneissa on taulutelevisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous päivittäin ja hiustenkuivaaja on saatavilla pyynnöstä. Tässä motellissa käytössäsi on ulkotenniskenttä ja ulkouima-allas. Alle 16 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus
3,5
Sijainti
3,5
Palvelut
3,5
Huoneet
3,0
Arvo
3,5
Unen laatu
3,0

Sijainti

3,5

Cnr of Princes Highway & Kalandar Street, Nowra, 2541, Australia|1,67 km paikasta Nowra Mall

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

14:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

2-vuotias tai nuorempi

Lapset voivat käyttää lisäsänkyjä lisämaksusta, joka on AUD 20.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisen hinta

Ota yhteyttä hotelliin hintatietoja saadaksesi

Aamiaisvaihtoehdot

Mannermainen aamiainen

Aamiaismenu

Buffetti

Tärkeää tietoa hotellista

Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A damage deposit of AUD 100 is required on arrival. This will be collected by credit card. You should be reimbursed within 7 days of check-out. Your deposit will be refunded in full via credit card, subject to an inspection of the property. Reception is open daily from 8:00 until 18:00. For guests checking in after 18:00, please see staff at the Bar & Bistro. Please note that guests must be over 18 years of age or accompanied by an adult. You must show a valid photo ID upon check in. Please note that this property requires AUD 100 credit card pre-authorization or cash deposit upon check in to cover any incidental charges.

Tärkeää tietoa kaupungista

For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.

Hyväksytyt maksutavat
Hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logo

Nightcap at Archer Hotel: UKK

Kyllä, hotellissa Nightcap at Archer Hotel on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Nightcap at Archer Hotel 14:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Nightcap at Archer Hotel on pysäköinti.
Nightcap at Archer Hotel sijaitsee 1.5 kilometrin päässä kaupungin Nowra keskustasta.
Nightcap at Archer Hotel sijaitsee kaupungissa Nowra (Australia) 1.5 kilometrin päässä kaupungin Nowra keskustasta.