Hotel Passport Tbilisi

+ 70

Etsi paras hotelli kaupungissa Tbilisi päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Passport Tbilisi samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen
14:00
Uloskirjautuminen viimeistään
12:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Kuljetus lentokentälle
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Tupakointi kielletty

Lisää tietoa hotellista Hotel Passport Tbilisi

Hotel Passport Tbilisi

Hotel Passport Tbilisi sijaitsee kohteessa Vanha Tbilisi huvielämän keskuksessa ja lähellä kävelysiltaa/promenadia. Tbilisin köysirata ja Chreli Abanon rikkikylpylä ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat shoppailla, Dry Bridge Marketin tori ja Shardeni-katu sopivat siihen täydellisesti. Mushthaidi Garden ja Georgian kansallinen kasvitieteellinen puutarha ovat myös vierailun arvoisia. Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja ilmainen valet-pysäköinti Ravintola, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen valet-pysäköinti, ilmainen buffetaamiainen sekä ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on concierge-palvelut, pyykinpesutilat ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Hotel Passport Tbilisi tarjoaa 19 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Huoneessa on parveke. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on taulutelevisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku, kylpytakit, tohvelit ja bidee. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet sekä puhelin; paikallispuhelut ja kansainväliset puhelut ovat ilmaisia (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Hierontapalvelu huoneessa, silitysrauta/-lauta ja pyyhkeiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus
4,5
Sijainti
5,0
Palvelut
4,5
Huoneet
4,0
Arvo
5,0
Unen laatu
4,0

Ainutlaatuinen sijainti

5,0

Elene Akhvelediani Rise 12, Dzveli Tbilisi, Tbilisi, 0102, Georgia|0,86 km paikasta Freedom Square

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

14:00

Uloskirjautuminen ennen:

12:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

3-vuotias tai nuorempi

Lapset voivat käyttää lisäsänkyjä ilmaiseksi.

6–16-vuotias

Lapset voivat käyttää lisäsänkyjä lisämaksusta, joka on GEL 60.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisen hinta

14 € (≈GEL 41) / henkilö

Aamiaisvaihtoehdot

Mannermainen aamiainen

Aamiaismenu

Buffetti

Tärkeää tietoa hotellista

Please inform Hotel Passport Tbilisi of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In response to the coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Food and beverage services at this property may be limited or unavailable due to the coronavirus (COVID-19). Due to the coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result.

Hyväksytyt maksutavat
Hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logo

Hotel Passport Tbilisi: UKK

Ei, hotellissa Hotel Passport Tbilisi ei ole ravintolaa. Jos etsit hotellia, jossa on ravintola, aloita haku ja valitse Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Ravintola, niin näytämme hakutuloksissa sinulle sopivan majoituksen.
Voit kirjautua sisään hotelliin Hotel Passport Tbilisi 14:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Hotel Passport Tbilisi on pysäköinti.
Hotel Passport Tbilisi sijaitsee 0.8 kilometrin päässä kaupungin Tbilisi keskustasta.
Hotel Passport Tbilisi sijaitsee kaupungissa Tbilisi (Georgia) 0.8 kilometrin päässä kaupungin Tbilisi keskustasta.