Hotel Wing Port Nagasaki

+ 68

Etsi paras hotelli kaupungissa Nagasaki päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Wing Port Nagasaki samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen
15:00
Uloskirjautuminen viimeistään
10:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Tupakointi kielletty
Pesula
Hissi

Lisää tietoa hotellista Hotel Wing Port Nagasaki

Hotel Wing Port Nagasaki

Hotel Wingport sijaitsee business-alueella ja lähellä metroasemaa. Tokiwa-laituri ja Nagasaki Sotome -lapsimuseo ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Hamano-Machin kaarikäytävä ja Inasa-vuoren observatorio. Nagasakin tiedemuseo ja Nagasaki Penguin Aquarium (akvaario) ovat myös vierailun arvoisia. Hotelli Tämän hotellin palveluihin kuuluu kuivapesulapalvelu, pyykinpesutilat ja express-sisäänkirjautuminen. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on myyntiautomaatti. Hotel Wingport tarjoaa 200 ilmastoitua huonetta, joissa on tohvelit ja hiustenkuivaaja. Taulutelevisio, jossa on maksulliset elokuvat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hammasharjat ja -tahna. Asiakkaat voivat hyödyntää huonehintaan kuuluvan kiinteän ja langattoman internetyhteyden (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus
4,5
Sijainti
4,6
Palvelut
4,4
Palvelut
4,2

Erinomainen sijainti

4,6

Daikoku 9-2, 850-0057 Nagasaki, Nagasakin prefektuuri, Japani|0,24 km paikasta JR Nagasaki Station

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaismenu

Buffetti

Aamiaisvaihtoehdot

Länsimainen aamiainen

Aamiaisen hinta

7 € (≈JPY 1000) / henkilö

Aamiaisajat

06:30 – 09:30  ajalla  Maanantai – Sunnuntai .

Tärkeää tietoa hotellista

Different policies will apply for bookings of more than 10 room(s) and additional fees will be charged.

Tärkeää tietoa kaupungista

From Apr 1, 2023, an accommodation tax will be charged in Nagasaki City. In Nagasaki City, guests are required to pay JPY100 per person per night if the room rate per person per night is under JPY10,000,if the room rate is between JPY 10,001 and JPY 19,999 per person per night, guests will be charged JPY200 per person per night, and JPY500 per person per night if the room rate per person per night is JPY20,000 or greater. Define as “room rate” does not include other fee, such as meals or consumption tax.Some properties do not include this tax in the room rate, in which case you will have to pay it at the front desk. Please check with the hotel for details.

Hyväksytyt maksutavat
Hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Hotel Wing Port Nagasaki: UKK

Ei, hotellissa Hotel Wing Port Nagasaki ei ole ravintolaa. Jos etsit hotellia, jossa on ravintola, aloita haku ja valitse Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Ravintola, niin näytämme hakutuloksissa sinulle sopivan majoituksen.
Voit kirjautua sisään hotelliin Hotel Wing Port Nagasaki 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Hotel Wing Port Nagasaki on pysäköinti.
Hotel Wing Port Nagasaki sijaitsee 0.5 kilometrin päässä kaupungin Nagasaki keskustasta.
Hotel Wing Port Nagasaki sijaitsee kaupungissa Nagasaki (Japani) 0.5 kilometrin päässä kaupungin Nagasaki keskustasta.