Waldorf Astoria Shanghai on the Bund

Etsi paras hotelli kaupungissa Shanghai päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Waldorf Astoria Shanghai on the Bund samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen | 15:00 |
---|---|
Uloskirjautuminen viimeistään | 12:00 |
Aamiainen | Aamiainen saatavilla |
Lemmikit | Lemmikkieläimiä ei sallita |
Lapset | Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Waldorf Astoria Shanghai on the Bund

Waldorf Astoria Shanghai on the Bund
Waldorf Astoria Shanghai on the Bund sijaitsee kohteessa Shanghain keskusta lähellä metroasemaa ja veden äärellä. Bund ja Kansan aukio ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja Nanjing-kadun ostosalue ja Xintiandi Stylen ostoskeskus ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville. Yun puutarha on vierailun arvoinen kohde. Luksusluokan hotelli, jonka tarjontaan kuuluu 4 ravintolaa ja täydet kylpyläpalvelut Tässä hotellissa on 4 ravintolaa, täydet kylpyläpalvelut ja sisäuima-allas. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kuntosali, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Waldorf Astoria Shanghai on the Bund tarjoaa 260 huonetta, joissa on DVD-soitin ja minibaari (osa tuotteista ilmaisia). Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. 40-tuumainen LCD-televisio, satelliittikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme ja sadesuihkupää. Kylpyhuoneissa on myös kylpytakit, designer-hygieniatuotteet ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet sekä puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja tallelokerot. Turndown-palvelu joka ilta, siivous päivittäin. Pyynnöstä saataviin palveluihin kuuluu allergiatestatut vuodevaatteet. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas, sauna ja kuntosali.
Arvosanat ja arvostelut
Ainutlaatuinen sijainti
No. 2 Zhongshan East 1st Road, Huangpu, Shanghai, 200002, Kiina|1,43 km paikasta Nanjing Road Pedestrian Street
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00
Hyvä tietää
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin
2-vuotias tai nuorempi
Lapset voivat käyttää lisäsänkyjä ilmaiseksi.
3-vuotias ja sitä vanhempi
Lapset voivat käyttää lisäsänkyjä lisämaksusta, joka on RMB 583.
17-vuotias tai nuorempi
Jokaisessa huoneessa 1 lapsi voi käyttää olemassa olevia sänkyjä ilmaiseksi.
Lemmikkieläimiä ei sallita
Aamiainen saatavilla
Aamiaisajat
06:30 – 10:30 ajalla Maanantai – Perjantai , 06:30 – 11:00 ajalla Lauantai – Sunnuntai .
Aamiaisen hinta
41 € (≈CNY 320) / henkilö
Aamiaismenu
Buffetti
In the public areas of the Waldorf Astoria Shanghai on the Bund, in order to provide a safe and comfortable environment for all guests, you are not allowed to engage in the following activities: taking photos, filming, or live streaming, except for personal and non-commercial purposes that do not involve other people’s likenessesWedding Party Restrictions·Hotel rooms cannot be used for shooting, hotel public areas (including building interior space and hotel exterior space) and hotel facilities (including restaurants and other places), and any organization, third-party company orindividual is prohibited from doing business with the hotel place is the background. Please consult the hotel for details on taking photos, videos and live broadcasts of the behavior.
From Jul 1, 2019, in accordance with government regulations, hotels in Shanghai no longer actively provide disposable toiletries such as toothbrushes, combs, sponges, razors, nail files, or shoe brushes. If you need disposable toiletries, please contact the hotel.