Hotel Imparator

Etsi paras hotelli kaupungissa Oludeniz päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Imparator samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Kaikki verot ja lisäkulut sisältyvät hintaan
Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen | 14:00 |
---|---|
Uloskirjautuminen viimeistään | 12:00 |
Lemmikit | Lemmikkieläimiä ei sallita |
Lapset | Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Hotel Imparator

Hotel Imparator
Hotel Imparator sijaitsee lähellä rantaa kohteessa Ölüdenizin kaupungin keskusta. Alueen luonnonkauneudesta voi nauttia kohteissa Ölüdenizin ranta ja Kumburnu Beach, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Fethiye Marina on hyvä kohde. Grand Ucel -vesipuisto ja Orka World Water Park ovat myös vierailun arvoisia. Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja joka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Ölüdenizin ranta Ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on allasbaari, välipalabaari/deli ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Hotel Imparator tarjoaa 47 huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on ulkouima-allas ja lastenallas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia. Seuraavat tilat on suljettu kausittain joka vuosi. Ne on suljettu 20. 10ta – 25. 4ta: Baari/lounge Ruokailupaikka/-paikat Uima-allas
Arvosanat ja arvostelut
Matkustajien arvostelut
Kommentti: 22.5.2019
Majoittui: touko 2019
Tytöt loma
Kommentti: 19.5.2019
Majoittui: touko 2019
Tytöt matka 2019
Se on erittäin hiljainen rentouttava hotelli, joka on puhdas ja ystävällinen, vaikka heidän koiran bändi on tähti, baari on avoinna hyvin myöhään ja nuori poika, joka sitä yöllä on ihana (Mahmoud), hän pelasti meidät usein kahvilla lopussa meidän yötä juhlii.
Olisi varmasti täällä taas kiitos
Kommentti: 15.5.2019
Majoittui: touko 2019
Joka pennin arvoinen
Kommentti: 15.5.2019
Majoittui: touko 2019
Brilliant-hotelli
Loistava perheomisteinen hotelli, jossa ei ole mitään liikaa vaivaa Sevgille ja hänen perheelleen.
Asiakkaita pyydetään olemaan viemättä omaa ruokaa tai juomaa hotelliin, joka on täysin hyväksyttävää, koska hotellin ruoka on suuri ja edullinen kuin baarin hinnat.
Olemme matkustaneet 13-vuotiaana perheenä, mukaan lukien vauva ja pieni lapsi. Jokainen aikoo palata 12 kuukauden kuluessa, koska he ovat nauttineet oleskelustaan niin paljon.
Huoneet huolletaan päivittäin ja ne ovat valoisia ja siistejä. Vuoteet ovat viihtyisiä ja ilmastointi saatavilla.
Sevgi, Maho ja Serkon, kiitos vieraanvaraisuudestanne ja ajastamme yhdessä perheeksi niin hyväksi xx
Kommentti: 13.5.2019
Majoittui: touko 2019
Suuri hotelli
Sijainti
Belcegiz Mahallesi 11 Sokak No:5/2, Oludeniz, 48300, Turkki|0,58 km paikasta Blue Lagoon (Oludeniz Beach)
10 tarjolla olevaa aktiviteettia1,69 km:n etäisyydellä
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
14:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00
Hyvä tietää
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin
Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.
Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.
Lemmikkieläimiä ei sallita
Cash