Saffron Boutique Hotel

Etsi paras hotelli kaupungissa Dubai päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Saffron Boutique Hotel samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen | 14:00 |
---|---|
Uloskirjautuminen viimeistään | 12:00 |
Aamiainen | Aamiainen saatavilla |
Lemmikit | Lemmikkieläimiä ei sallita |
Lapset | Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Saffron Boutique Hotel

Saffron Boutique Hotel
Saffron Boutique Hotel sijaitsee kohteessa Deira lähellä metroasemaa. Kultabasaari ja Deiran keskusta ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja Dubain akvaario ja vedenalainen eläintarha ja Wild Wadin vesipuisto ovat hyviä kohteita alueen suosituimmista nähtävyyksistä kiinnostuneille. Oletko matkalla lasten kanssa? Al Nasr Leisureland ja Dubai Garden Glow ovat vierailun arvoisia. Art deco -tyylinen hotelli, jonka tarjontaan kuuluu baaria/loungea ja yökerho Tämän hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja yökerho. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on 3 baaria, kuntokeskus ja allasbaari. Saffron Boutique Hotel tarjoaa 80 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. 32-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, kylpytakit, tohvelit ja bidee. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, ilmaiset sanomalehdet ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Käytössäsi on ulkouima-allas, lastenallas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat kuntokeskus ja sauna.
Arvosanat ja arvostelut
Sijainti
Burj Nahar Intersection - Deira, Deira, Dubai, Yhdistyneet arabiemiirikunnat|1,97 km paikasta Dubai Gold Souk
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
14:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00
Hyvä tietää
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin
6–10-vuotias
Lapset voivat käyttää lisäsänkyjä lisämaksusta, joka on AED 100.
Lemmikkieläimiä ei sallita
Aamiainen saatavilla
Aamiaisvaihtoehdot
Mannermainen aamiainen
Aamiaismenu
Buffetti
Aamiaisen hinta
8 € (≈AED 30.0)/person
Please inform Saffron Boutique Hotel of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. In response to the coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Due to the coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result. Due to the coronavirus (COVID-19), wearing a face mask is mandatory in all indoor common areas.
When staying at the hotel, a local Tourism Dirham is charged per room per night. The amount charged may vary depending on different situations (stay period and room type etc.) . Please contact the hotel front desk for more information.